Vánoční Louskáček

Se zájemci z řad žáků 8. a 9. tříd jsme vyrazili za vánočním kulturním zážitkem číslo jedna do Janáčkova divadla. Představení Louskáček zlákalo k návštěvě 23 našich žáků. Všichni jsme se řádně vystrojili, upravili a naladili na vánoční notu. Nechali jsme se unášet krásou, ladností a dokonalostí všeho, co jsme mohli vidět, slyšet a vnímat při nepopsatelně krásném adventním představení. Po některých sólových tancích jsme se často neudrželi a nadšeně švitořili a chválili dokonalé výkony tanečníků. Závěrečný opravdu dlouhý potlesk a standing ovations hovořil za vše. Věříme, že tento zážitek podpoří naše mladé divadelní nadšence k dalším návštěvám divadel. Děkujeme za hojnou účast a příjemný večer.

Za organizační tým Ivana Šlosarová a Sabina Hanáková