Krabice od bot

Předvánoční čas je období dobrých skutků a ty se letos rozhodli dělat dobrovolníci z 8. třídy. Po loňské návštěvě domova seniorů se osmáci letos rozhodli zapojit do projektu Diakonie ČCE s názvem Krabice od bot. Jedná se o předvánoční akci, která má za cíl potěšit děti ze sociálně slabých rodin a azylových domů. Osmáci měli možnost donést knihy, edukační hračky, kreslící potřeby nebo doplňky, které jsou v zachovalém stavu a o kterých děti ví, že už je nevyužijí a mohly by tak udělat radost někomu jinému. Sešla se spousta krásných dárků, které sami spravedlivě rozdělili do krabic od bot podle věku a pohlaví, zabalili a dárky budou předány do sběrného centra v Brně.
Tímto bych chtěla poděkovat Veronice Škrdlové, Milanu Pažourkovi, Robinu Šenauerovi, Maximu Harmandžulovovi, Samuelu Paleczkovi a Michalu Pluháčkovi za věci, které darovali a za práci, kterou odvedli při třídění a balení dárků.

Milena Jeřábková.