Barevné dny na Kneslovce

V týdnu, kdy jaro vyhrává nad zimou, jsme na naší škole uspořádali pod patronací parlamentu školy barevné dny. V pondělí 20. března jsme se rozloučili se zimou v modrých odstínech, v úterý jsme přivítali jaro zelenou barvou, ve středu jsme rozsvítili školu žlutými slunečními „paprsky“, ve čtvrtek zavládly červené tóny a pátek jsme ukončili v bílých outfitech.

Děkujeme všem rodičům, žákům i zaměstnancům školy za pilné plnění barevné výzvy. Celý týden se u nás nesl ve znamení dobré nálady a překvapivých barevných kostýmů. Je vidět, že se umíme i přes náročnou výuku pobavit a užít si jarní dny.

Třídy, které se nejvíce zapojily do barevných dní, dostaly drobnou sladkou odměnu jako dík a uznání svého úsilí.