Školní turnaj v přehazované

V polovině května se naší škole opět uskutečnil již třetí ročník „Jarního turnaje v přehazované“ pro 5.-9.ročníky. Stejně jako minulý rok se vzhledem velkému počtu přihlášených družstev využila 26 metrů dlouhá podélná síť, díky které lze snadno rozdělit tělocvičnu na dvě plnohodnotná hřiště. Turnaj jsme tak mohli uspořádat ve dvou kategoriích – mix a dívky. V kategorii dívek se do turnaje přihlásily 4 týmy, v kategorii mix dokonce 8 týmů. Kategorie mix se dále rozdělila na mladší a starší žáky. Všechny týmy nastoupily do turnaje s plným nasazením a připravily přihlížejícím divákům skvělý sportovní zážitek.

Letos se z prvního místa radovaly týmy ze tříd:

kategorie dívky – 8.B,
kategorie mix mladší žáci – 6.A,
kategorie mix starší žáci – 9.tř.

Gratulujeme.

Hana Gasparicsová, uč. Tv