LETEM DRUŽINOVÝM SVĚTEMKonečně si po dlouhé zimě užíváme sluníčka při fotbálku na novém školním hřišti a zdokonalujeme se v obratnosti na úžasných dřevěných hracích prvcích na školní zahradě,ale také to u nás žije při různých družinových akcích! Proběhlo Obvodní i Městské kolo Superstar ŠD,moc blahopřejeme Davidovi Bobalovi a hlavně Julii Hilermannové,která ve své kategorii zvítězila mezi zpěvačkami ze všech ŠD města Brna.
Ve středu 19. 4. 2017 naše ŠD přivítala malé sportovce že školních družin obvodu Brno -jih.I když nám počasí nepřálo,tak se Olympiáda ŠD velmi vydařila!Skok z místa a hod do dálky se odehrál v tělocvičně školy a běh na 60 m a 200 m proběhl na školním hřišti.Olympiády se zúčastnilo pět škol obvodu,za naší ŠD gratulujeme:
I .kategorie :
Kristýně Bendové-1. místo,Kateřině Barešové-4.místo,Tomáši Drlíkovi a Michaelu Ondrůchovi 6. místo
II.kategorie:
Anh Nguyet Phung Vanesce –2. místo,Veronice Jelínkové –6.místo,Jakubu Bukayovi –2. místo,Petru Haškovi –4.místo Mezi všemi školami jsme na body byli první!Moc děkujeme všem zúčastněným sportovcům a pedagogům a těšíme se v červnu na městské kolo.
Naše ŠD byla pozvána na přímý televizní přenos utkání DRFG Superligy malé kopané mezi Brnem a Prahou.V neděli 23. 4.v areálu VUT naši kluci a holky v krásných dresech od BSMK přivedli hráče obou týmů na hřiště.O poločase byla vyhlášena tombola o zajímavé sportovní ceny.Spoustu dětem udělaly míče,dresy a vaky velkou radost.I když Brno prohrálo,tak děkujeme BSMK za krásný sportovní zážitek a hlavně za spolupráci v projektu"Miř na správnou branku", který je pro děti velkým přínosem ve sportovním rozvoji.Fotbal prostě milujeme!

Za kolektiv ŠD Vladimíra Kyselová