Akce ŠDPrázdniny jsou tady!
Ani jsme se nenadáli,je tu červen a prázdniny za dveřmi!V tomto školním roce jsme se v ŠD ani nezastavili,jedna akce střídala druhou.Na sto procent se nám podařilo splnit celoroční projekt „Jsme všichni jeden tým“,kdy jsme do zájmových činností začleňovali prezentaci olympijské myšlenky o jednotě,přá­telství,fair play, potřebě pohybu a sportování.
Již jsme se moc těšili na otevření nově zrekonstruovaného hřiště a odpočinkové zóny s hracími prvky v areálu ZŠ. Slavnostně jsme ho pokřtili výhrou v malém fotbálku proti kamarádům že ŠD Řehořova.
Také jsme opět rádi přivítali hasičskou jednotku HSZ Brno -Výstaviště,která dětem předvedla techniku zásahového auta.Děti si mohly vyzkoušet práci s proudnicí a seznámit se při vědomostní soutěži se záslužnou prací hasičského záchranného sboru. Celoroční spolupráci s BSMK jsme završili při slavnostním zahájení mistrovství Evropy v malém fotbale v Brně za Lužánkami. Naši malí fotbalisté přivedli slavnostně na hřiště reprezentanty ČR a Maďarska,byl to pro děti fantastický sportovní zážitek!! Také jsme si užili po celý školní rok prima sportování při projektu „Sportovci do škol“,kdy si děti mohly vyzkoušet zábavnou formou různé druhy sportů.
Celoroční sportování jsme završili účastí na městském kole Olympiády ŠD na ZŠ Mutěnická,kde se Kristýna Bendová a Petr Haška umístili na krásných třetích místech! Děkujeme touto cestou všem rodičům za spolupráci a podporu při všech našich aktivitách a přejeme Vám a Vašim prima dětem krásné prázdniny! Těšíme se na Vás v novém školním roce 4. září u zápisu do naší školní družiny.
Za kolektiv

Vladimíra Kyselová,vedoucí ŠD