O nejdobřejší dobrotu 2017

Předvánoční čas se ve školní družině nesl přípravami na již 12.ročník soutěže"O nej­dobřejší dobrotu".Děti si adventní čas krátily vyráběním vánočních ozdob,dárečků a přáníček,všude svítila světélka,voněla skořice a zpívaly milované vánoční koledy.Děti s nadšením vyprávěly,jak doma pomáhají s pečením tradičního cukroví.V úterý 19.prosince to ve školní družině vonělo jako v nejlepší cukrárně.Sešlo se zde neuvěřitelně krásné a hlavně výborné cukroví,které poslalo téměř padesát maminek a babiček malých pekařů.Odborná porota měla moc těžký úkol rozhodnout o vítězích,protože výborné bylo všechno a bylo vidět,že se někteří malí kuchtíci moc snažili. Odpoledne jsme si zazpívali,zako­ledovali a hlavně se všechny děti radovaly z krásných nových hraček do všech oddělení ŠD.Nejlepší kuchtíci obdrželi tradiční vařečky a všichni zúčastnění soutěže malou sladkou pozornost.Nakonec čekalo na děti to nejlepší,všechny se na cukroví vrhly a s velkou chutí ochutnávaly.
Touto cestou děkuji rodičům za jejich přízeň a podporu při našich činnostech ve školní družině.
Přeji Vám do nového roku 2018 hlavně hodně radosti s Vašimi dětmi a ať se všem ve zdraví a štěstí daří!!
Za kolektiv vychovatelek

Vladimíra Kyselová,ved.ŠD