Hledání Superstar

Ke konci února proběhla v naší školní družině pěvecká soutěž ŠD hledá Superstar. V prvním kole, které proběhlo 16. 2. 2023, soutěžily děti ze všech oddělení z naší školy před odbornou porotou a ti nejlepší postoupili do dalšího kola. O týden později naše škola hostila obvodní kolo, ve kterém se zúčastnili nejlepší soutěžící ze škol: ZŠ Bednářová, ZŠ Přemyslovo náměstí, ZŠ Tuháčkova a ZŠ Měšťanská. Sešli jsme se v hojném počtu účastníků i poroty. Z úst mladých zpěvaček i zpěváků zazněly jak moderní, tak i lidové písničky. Odborná porota nakonec vybrala v každé kategorii tři nejlepší. Z naší školy byli oceněni:

Kategorie nejstarších:
1. místo Lucie Katršnošková
3. místo Anita Durda

Kategorie starší:
2. místo Jolana Bartlová
2. místo Karolína Lindnerová

Kategorie nejmladší:
1. místo Laura Nevtípilová
2. místo Lola Harnayová

Všem oceněným gratulujeme a přejeme hodně úspěchu do městského kola. To proběhne 8. 3. 2023 na ZŠ Antonínská.

Magdaléna KLÍMOVÁ